Mēs esam strauji augošs alkoholisko dzērienu tirgus eksperts ar pieredzi savu zīmolu attīstīšanā un pasaules klases stipro alkoholisko dzērienu zīmolu starptautiskajā izplatīšanā kopš 2004. gada.

Mūsu atrašanās vieta ir Rīgā, Latvijā, Eiropas Savienības ziemeļaustrumos, un mēs atrodamies izdevīgā pozīcijā, lai piekļūtu tirgum Baltijā un Austrumeiropā. Mūs atbalsta starptautiski investori, tostarp pieredzējuši stipro alkoholisko dzērienu ražotāji un liela apjoma etanola piegādātāji. Tas ir veicinājis mūsu ilgtspējīgu attīstību un panākumus tirgū. Mūsu ilgtspēju apliecina tas, ka kopš 2019. gada esam Latvijas Valsts ieņēmumu dienesta atzīts bronzas partneris — esam godīgs un pārredzams uzņēmums, kura ieguldījums vietējā sabiedrībā vienmēr ir bijis prioritāte.

Mūsu pamata portfelī ir vairāk nekā 40 zīmolu, tostarp mūsu pašu starptautiski izstrādāti un pārvaldīti zīmoli, un mēs esam kļuvuši par spēcīgu spēlētāju, kas izplata savu piedāvājumu vairākos starptautiskajos tirgos, un to skaits nepārtraukti pieaug. Mūsu galvenie tirgi šobrīd ir Baltijas valstis — Igaunija, Latvija, Lietuva —, kur mūsu zīmoli gūst arvien lielākus panākumus un ir pieejami visos lielākajos mazumtirdzniecības tīklos un specializētajos veikalos — vairāk nekā 1000 mazumtirdzniecības vietās.

Mēs esam lepni par savu izcelsmi un vietējiem tirgiem, kas atrodas slavenajā Ziemeļeiropas degvīna joslā. Iedvesmojoties no vietējo spirta rūpnīcu tradīcijām un meistarības, esam izstrādājuši savus zīmolus, piemēram, “Liberum” — degvīnu, džinu un augu rūgto dzērienu zīmolu, “Vyaskovaya Farm-Crafted” degvīnu. Papildus degvīnam mūsu piedāvājumā ir arī reģionā ražoti džina, brendija, viskija, rūgto dzērienu un liķiera zīmoli.

Ar uzņēmīgu garu un patiesu aizrautību mēs attīstām savu uzņēmējdarbību starptautiskā mērogā, un mūsu mērķis ir palīdzēt Austrumeiropas reģionālajiem zīmoliem kļūt par globāliem spēlētājiem.