• Русский
  • Latviešu valoda
  • English

AAS Mozirsoļ ir daļa no Belgospischeprom koncerna un ir lielākais vakuuma iztvaicētā pārtikas sāls ražotājs NVS un Rietumeiropā.

Uzņēmuma pamatdarbība ir sāls ieguve un ekstra šķirnes sāls ražošana. Produktu sortimentu sarakstā ir vairāk nekā 60 pozīciju, un eksporta ģeogrāfija aptver 19 tuvu un tālu ārzemju valstis.

"Mozirsoļ" produkcija

SĀLS-NITRĪTA MAISĪJUMS GAĻAS PĀRSTRĀDEI UN PĀRTIKAS RAŽOŠANAI

AAS “Mozirsoļ” piedāvā trīs kompleksa pārtikas piedevu veidus gaļas produktiem “Posoločno-nitritnaja smesj”: “Universal”, “Standart” un “Specialnaja”.

Sāls-nitrīta maisījuma izmantošana ir obligāta visos gaļas pārstrādes uzņēmumos.

Uzziniet vairāk

GRANULĒTAIS SĀLS TRAUKU MAZGĀJAMĀM MAŠĪNĀM

To lieto, lai novērstu katlakmens veidošanos un nodrošinātu optimālu ūdens mīkstināšanas sistēmu darbību jūsu sadzīves tehnikai. Pateicoties tā formai, augstam tīra iztvaicētā sāls saturam un cietības pakāpei, granulētais sāls nodrošina augstu efektivitāti un ekonomisku līdzekļu patēriņu ūdens mīkstināšanas un tīru trauku spīduma piešķiršanas procesos.

Uzziniet vairāk

SĀLS EXTRA "POLESJE"

Ekstra vārāmais iztvaicētais pārtikas sāls “Polesje” – bāzes šķirne. Uz tā pamata tiek ražots ekstra “Polesje” sāls ar joda mikropievienošanu.

Uzziniet vairāk

SĀLS "BELARUSSKAJA"

Ņemot vērā dažu NVS patērētāju tradicionālo gaumi, kas patērē rupjo sāli, tiek ražoti sāls “Belorusskaja” un jodu saturošais sāls “Belorusskaja”, sajaucot akmens rupjo sāli un sāli “Polesje”.

Uzziniet vairāk

SĀLS ŪDENS SAGATAVOŠANAI

Tas ir paredzēts ūdens mīkstinošo iekārtu jonu apmaiņas sveķu atjaunošanai, kas tiek izmantoti ūdens sagatavošanas un mīkstināšanas procesā pārtikas, farmācijas un citu nozaru produkciju ražošanā, rūpnieciskajās un privātajās apkures un karstā ūdens apgādes sistēmās, kā arī mājsaimniecībās ūdens sildīšanas ierīcēs.

Uzziniet vairāk

GRANULĒTAIS SĀLS AR PRETAPLEDOJUMA ĪPAŠĪBĀM

Granulēto sāli izmanto kā pretapledojuma materiālu ziemas slidenu autoceļu likvidēšanai un ikdienas dzīvē, lai apstrādātu ietves, pakāpienu, lieveņa, blakus esošu teritoriju un ceļu apledojušas virsmas.

Uzziniet vairāk

SAUSĀS GARŠVIELAS

Sauso garšvielu galvenā priekšrocība ir tikai dabīgo izejvielu (garšvielas, virces, žāvēti dārzeņi un sāls) izmantošana un pilnīga aromatizētāju, krāsvielu un garšas pastiprinātāju neesamība.

Uzziniet vairāk

Pārtikas jūras sāls «SALERO»

“Salero” pārtikas jūras sāls un “Salero” pārtikas jodēts jūras sāls – dabiskais jūras sāls, izgatavots no uzņēmuma “Dead Sea Works” (Izraēla) izejvielām. Produkti iepakoti kombinētā polietilēna / polipropilēna plēvē pa 1 kg katra.

Uzziniet vairāk

Sazināties ar mums:

Tel. +371 67 40 88 97
E-mail: aleksandrs@blpp.lv