• Русский
  • Latviešu valoda
  • English

Konditorejas fabrika “Spartaks” ir lielākais saldumu ražotājs Baltkrievijā. Fabrika tika dibināta 1924. gada 4. jūnijā, un to sākotnēji tai bija nosaukums “Prosvet”. Tās šodienas nosaukums tika saņemts 1931. gada 8. novembrī.
Galvenie fabrikā ražotie produkti ir: karamele, saldumi, šokolāde un šokolādes izstrādājumi, cepumi, vafeles, tortes un kūkas.
Fabrikā šodien ir 4 galvenie ražotnes cehi: biskvīta, karameles, vafeļu, konfekšu-šokolādes, kur ir ražots minēto produktu plašs spektrs.

Fabrika “Kommunarka” ir viens no lielākajiem konditorejas izstrādājumu ražotājiem Baltkrievijas Republikā. Katru gadu uzņēmums ražo līdz 25 tūkst. tonnu saldo produktu. Plašajā fabrikas sortimentā ietilpst vairāk nekā 300 konditorejas izstrādājumu veidu.
Šobrīd fabrikā ir pieci galvenie ražotnes cehi: konfekšu cehs №1, konfekšu cehs №2, konfekšu cehs №3, karameļu-īrisu cehs un šokolādes cehs.

AAS “Krasnij Piščevik” ir moderns Baltkrievijas Republikas konditorejas uzņēmums ar savu tradīciju un bagāto vēsturi. Vairāku gadu gaitā uzņēmuma produkti iepriecina gan pieaugušos, gan vismazākos pircējus.

Sazināties ar mums:

Tel. +371 67 40 88 90
E-mail: svetlana@blpp.lv