• Русский
  • Latviešu valoda
  • English

Preču zīme “Kristāls” ir klasika, kas ir atzīta ne tikai republikā, bet arī tālu aiz tās robežām, tā ir XIX gs. ražošanas tradīciju un klasisko recepšu, kas nav zaudējušas nozīmi mūsdienās, kā arī 21. gadsimta progresīvo tehnoloģiju kombinācija. Balzams “Belorusskij”, uzlējums “Belovežskaja”, klasiskie degvīni “Prezent” un “Belaja Rusj Lux”, īpašie degvīni “Krištaļ Belovežskaja” un “Hlebnoje vino” – tie nav visi alkoholiskie dzērieni, kas ir izveidoti pagājušajā gadsimtā un joprojām nav pazaudējuši savu popularitāti, saglabājuši patieso Baltkrievijas garšu un ir novērtēti visā pasaulē.

AAS “Brestas liķieru un degvīna rūpnīca “Belalko” — viens no lielākajiem alkoholisko dzērienu ražotājiem un piegādātājiem Baltkrievijā. Uzņēmums nodarbojas ar degvīna, uzlējumu, liķieru ražošanu, konjaka un alkohola sapildīšanu pudelēs.

Belalko produkti tiek eksportēti uz daudzām pasaules valstīm.

Rūpnīca tika dibināta 1898. gadā. Šodien tas ir mūsdienīgs uzņēmums, kas ražo alkoholu, degvīnu un vairāk nekā 40 alkoholisko dzērienu nosaukumu. Degvīns “General-Gubernator” saņēma sudraba medaļu 24. starptautiskajā pārtikas, dzērienu un izejvielu izstādē “PRODEKSPO – 2017” (Maskava).

Degvīns no senas Baltkrievijas pilsētas Gomeļas ir izgatavots no augstas kvalitātes spirta “Lux” un dabīgām sastāvdaļām. Starptautiskajās izstādēs-degustācijās uzņēmuma produkcijai tiek piešķirti vairāk nekā 70 visaugstākie apbalvojumi par izcilu kvalitāti, plaši pazīstamu Eiropas Savienības un Krievijas Federācijas valstīs.

Rūpnīca tika dibināta XIX gs. 80. gados. Šodien tas ir viens no lielākajiem Baltkrievijas alkoholisko dzērienu ražotājiem (degvīns, alkoholiskie dzērieni). Vorončanska filiāle ražo jēlspirtu, spirtu etil-rektifikātu, sauso rudzu iesalu, kas tiek izmantots maizes cepšanā. Uzņēmuma produktiem tiek atkārtoti piešķīrtas augstas balvas starptautiskajās izstādēs-degustācijās. Dabiskā produkta tīrība tiek apvienota degvīnā ar unikālu garšu, katra no tām glabā noslēpumus, kas iegūti no rūpnīcas speciālistu pieredzes un talanta.

AAS “Kļimaviču liķieru degvīna rūpnīca” tika dibināta 1857. gadā. Rūpnīca ir viens no lielākajiem un vecākajiem nozares uzņēmumiem. Šodien tas ir daudzveidīgs uzņēmums, kas ražo degvīnus un alkoholiskos dzērienus, spirtu rektifikātu, vīnus, dzērienus.

Sazinieties ar mums:

Tel. +371 67 40 88 94
E-mail: alco@blpp.lv